Wakacje

słońce

wakacjePogoda zdecydowanie nie dopisała w tym roku – lato można śmiało nazwać jesienią – bo pod względem kiepskiej aury prawie się nie różniło. Na palcach jednej ręki można policzyć dni – kiedy było słonecznie i plażowo – a poza tym pogoda pod psem – jak w Anglii – ciągle pada i pada i zimno i zimno. Dlatego postanowiliśmy pojechać na wakacje w ciepłe kraje – do Turcji dokładnie.

Wiem wiem – wszyscy się mnie pytają czy się nie bałam. Ogólnie rzecz biorąc – miałam pewne obawy – ale jeśli mamy się jakoś specjalnie bać wszystkiego – to nigdzie już nie powinniśmy wyjeżdżać – a szczególnie omijać duże miasta, głównie stolice i najbardziej turystyczne miejsca. Bo wszędzie gdzie są ludzie – jest zagrożenie terrorystyczne. Dlatego doszłam do wniosku – że trzeba zachować zdrowy rozsądek i korzystać z życia.

Zresztą  – patrząc na ceny i wolne terminy – nie tylko my się zdecydowaliśmy – bo trudno było w ogóle znaleźć coś sensownego w last minute. Większość ofert była już tak przewalona – że pojedyncze terminy można było tylko wybierać. Zdecydowaliśmy się na pierwszy tydzień września.

Było fantastycznie, ciepło, pięknie, luksusowo i bezpiecznie:) Bardzo się cieszę – że udało nam się wyrwać na ten tydzień! Tak się zmotywowałam do działania  – że aż milej wracało mi się do pracy! Bo chce za rok to znowu powtórzyć!